Follow us on Facebook

Informacje o sprzedającym

Nie przez przypadek firma powstała 1 września 2010. Tak jak każdy rozpoczynający się rok szkolny niesie ze sobą ambitne plany, cele i nadzieje. Tak samo z założeniem firmy wiązały się ambicje, cele na przyszłość, nadzieje spełnienia i marzenia na przyszłość.  Impulsem do założenia firmy był nie udany zakup puzzli oraz przekonanie, że można to zrobić lepiej i w niższej cenie. 

Początki były trudne. Duża konkurencja z tanim i kiepskim produktem. Pożar firmy i ciągłe uczenie się na błędach nie ułatwiały nam życia. Jednak satysfakcja z wciąż rosnącej pozycji na rynku, doskonaleniem produktu i zadowoleniem naszych klientów dawała nam masę satysfakcji i uśmiechu

Dziś nasza firma liczy już dziesięć lat. Dziesięć lat doświadczeń, budowania zgranego zespołu ludzi, którzy przede wszystkim lubią swoją pracę. Ludzi świadomych jak ważna jest ich praca - w końcu nasze produktu to w 90% prezenty dla waszych bliskich. Prezenty mają dawać radość obu stron. Dlatego tak ważne jest, aby ludzie robiący je dla was, robili to z przekonaniem, jak by tworzyli je dla siebie! 

  • Nieprzerwanie od początku używamy najlepszych dostępnych materiałów. 
  • Doskonalimy nasz sprzęt. 
  • Zwiększmy nasze umiejętności. 
  • Wkładamy w naszą pracę całą wiedzę i doświadczanie. 
  • oraz często się uśmiechamy :) 

Śmiało mogę powiedzieć w imieniu całego zespołu: 

Witaj w naszych skromnych progach.

Grzegorz Borys
PPH Puzzla Grzegorz Borys
ul. Walczaka 25
66-400 Gorzów Wlkp.
Polska
NIP 
599-248-40-37
Regon
080461782

tel. +48 602705245